Hollanda’nın En İyi 5 Emlak Sitesi

Hollanda’nın En İyi 5 Emlak Sitesi

Hollanda’da barınma sorununa şu sıralar bir çözüm bulunulamıyor. Özellikle büyük şehirlerde uygun fiyatlı ev bulmak neredeyse imkansız… Bugün ulusal medyada yayınlanan bir haberde, Hollanda’ya göçmen olarak gelenlerin şu sözlerine yer verildi: ‘’Hollanda’nın bisikletlerine alışmanın en büyük zorluk olacağını düşünmüştüm ama yanılmışım. Kalacak yer bulmanın bu kadar zor olduğunu bilmiyordum’’

Siz de Hollanda’da ev arama sürecindeyseniz ve zorluklar yaşıyorsanız, “Hollanda’da ev arama sürecinde en popüler 5 site” yazım sizlere yardımcı olacaktır;

1. Funda

Funda, Hollanda’daki en büyük ev arama sitesidir. Satılık ev ararken, yaklaşık 10 aramadan 6’sı Funda üzerinden yapılıyor. Funda, fiyat değişikliklerinden sizi haberdar ediyor, evin içerisindeki en önemli özellikleri bulmak kolaydır ve güzel fotoğraf kareleri ile evi size tanıtıyor gösterir. Özellikle 360 ​​derecelik fotoğraflar ile müşterilerin dikkatini çekmeyi başarıyor.

https://www.funda.nl/

Funda

2. Jaap.nl

Jaap.nl yıaklaşık 90.000 konut ile Jaap.nl’nin konut yelpazesi neredeyse Funda’nınkine yakın. Emlakçılara ek olarak, ev sahipleri de evlerini kendileri bu site sayesinde satışa sunabilirler.

https://www.jaap.nl

 

3.Huisportaal

Konut sitesi Huis Portal.nl, Hollanda Emlak Acenteleri Birliği’ne (NVM) bağlı bir çevrimiçi komisyoncudur. Web sitesinde, ev satıcıları ve ev sahipleri için Funda ve Pararius gibi çeşitli ulusal konut sitelerinde ev teklif etmek mümkündür. Ayrıca evler kendi web siteleri huisportaal.nl aracılığıyla da yayınlanmaktadır. Huis Portal’ın yaptığı tek şey, evi bir dizi konut sitesine yerleştirmektir. 

 https://www.huisportaal.nl

 

4.Huislijn.nl

Huislijn, yenilikçi bir arama özelliklerine sahiptir. Bir aramayı, çatı terası veya kış bahçesi gibi tercihlerle genişletebilirsiniz. Ve 1 tıklama ile 1930’lardan kalma bir ev, merkezde veya çocuk dostu bir mahallede arama önerilerini de ekleyebilirsiniz. Diğer özelliklerinin yanı sıra, sitede kullanışlı bir harita görebilirsiniz. 

https://www.huislijn.nl

 

5.Pararius

Pararius konut teklifi, doğrudan bağlı olduğu brokerlerden gelir. Bir ticaret derneğine bağlı olmadıkları için, Hollanda’daki herhangi bir komisyoncu teklif verebilir. Pararius bu nedenle kendisini bağımsız olarak adlandırır. Web siteleri de oldukça kullanışlıdır.

https://www.pararius.nl

 

”Evi beğendik” şimdi ne yapacağız diyorsanız şu yazıma göz atabilirsiniz; Hollanda’da İpotek İle Ev Sahibi Olma

 

aysaa

Related Posts

Farklı Yolların Ortak Noktası: Yol-Kat’ın Arkasındaki Güçlü Kadınlar

Farklı Yolların Ortak Noktası: Yol-Kat’ın Arkasındaki Güçlü Kadınlar

Kanserle Dans: Ebru Janssens Kayan’ın İlham Veren İyileşme Yolculuğu

Kanserle Dans: Ebru Janssens Kayan’ın İlham Veren İyileşme Yolculuğu

Azim, Çaba ve Başarının Hikayesi

Azim, Çaba ve Başarının Hikayesi

Cito ve IEP Arasındaki Fark: Eğitimde Bireyselleştirmenin Gücü

Cito ve IEP Arasındaki Fark: Eğitimde Bireyselleştirmenin Gücü

2 Comments

  1. Emlak konusuyla yakından ilgilenen biri olarak, Türk gayrimenkul piyasasının önde gelen isimlerinden biri olan TurkishProperties.com.tr’a bir göz atmanızı şiddetle öneririm. Bu mükemmel platform, Türkiye genelindeki gayrimenkul ihtiyaçlarınızı karşılamak ve yatırım yapmak için mükemmel bir kaynak sunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

İlginizi çekebilir

Dil secenekleri

Tags