Hollanda’da Spiritüel Danışmanlık

Hollanda’da Spiritüel Danışmanlık

İnsan bedenini saran sinir sistemi gibi tüm dünyayı da bir enerji ağı sarmalıyor. Bu enerji hatlarına LEY Hatları deniyor. İşte tüm dünyanın enerjisinin içinden geçtiği Ley Hatları gibi insanların da birbiri arasında kurulmuş hatlar mevcut. Tek yapmamız gereken bu hatları aktif hale getirmek yani start tuşuna basmak…

HEPİMİZİN ARASINDAKİ ENERJİ HATLARI

Yaşam enerjimizi ve çevremizdeki enerjiyi nasıl kontrol edeceğiz, neler yapmamız lazım, insanların insanlarla arasında olan hatları nasıl kuracağız…Hollanda’da Spritüel Danışmanlık yapan Aslıhan De Bree Yılmaz ile bugün sizler için yeni arınma metodu Theta Healing’i ve enerjileri konuştuk.

Aslı kendinden ve Hollanda’ya geliş hikayenden biraz bahseder misin?

Ben Aslı 1973 Muğla Ortaca doğumluyum bütün hayatım boyunca Muğla Ortaca’da yaşadım orada okudum, orada çalıştım orada büyüdüm. Turizm Otelcilik mezunuyum. 39 yaşına geldiğimde Hollandalı olan eşimle tanıştım ve Hollanda’ya gelmeye karar verdim. 2013 yılından beri Hollanda’da yaşıyorum. İlk yıl benim için çok zordu ailemi çok özledim ama sık sık gitme fırsatı buldum ama artık Hollanda diğer evim.

Reiki ve Theta Healing nedir?

Reiki yaşam enerjisi demektir. Japon Teolog Doktor Mikao Usui’in 21 günlük arınma sonunda bulduğu bir şifa tekniğidir.

Üç aşaması vardır; üç şekilde el alınırak birbirine geçer. Şimdi uyumlama diyoruz ama eski dilde el alma diyorduk. Şifacı olabilmek için Reiki Master tarafından uyumlanmanız, el almanız gerekir. Birinci aşama, enerjiyi aldığınız zaman kendinizi ve çevrenizdeki yani fiziksel olarak size yakın olan insanlara ya da hayvanlara ya da bitkilere şifa gönderebilirsiniz.

İkinci seviye, bu sefer semboller gelir. Üçüncü sembolle uzağa enerji gönderebilme yetkisine sahip olursunuz ve semboller enerjiyi biraz daha güçlendirir

Üçüncü aşamada iki sembol daha gelir. Bir tanesi master sembolüdür ,diğeri ise kapatma sembolüdür bu sembollerle şifa kanalımız biraz daha güçlü hale gelir.

Enerji gönderirken yoruluyor musunuz ?

Bu soruyu çok fazla alıyorum,”siz yorulmuyor musunuz?” Hayır!! Yorulmuyorum çünkü enerjiye sadece yön veriyorum, tamam enerji bizim kanalımızla aktarılıyor ama o bizi yoran bir şey değil, sadece eğer kişi gerçekten çok stresliyse fazla çaba sarf etmeniz gerekebiliyor. Şifa asla sizden gelmez, onun için uzağa gönderebiliyoruz. Kendi şifamızı asla insanlara göndermiyoruz.

Reiki enerjisini fiziken göndereceksek ellerimizle, eğer uzağa gönderiyorsak kafamızda resimleyerek göndeririz. Ne kadar sık çalışırsanız, ne kadar çok danışan alırsanız enerji alanınız o kadar iyi çalışır ve hisleriniz o kadar hızlı güçlenir. 

Reiki insanları ruhen ve bedenen şifalandıran bir kanal, Reikinin birçok şifa kanalı var. Ben burada en belirgin ve en çok kullanılan şifa yöntemini anlatım.

Peki Theta Healing nedir?

Yine bir şifa kanalıdır Vianna Stibal tarafından keşfedilmiştir Aslında her insanın yapabileceği bir şeydir, el verilerek alınmaz, bir öğretidir.

Beynimizin frekansları var. Ben konuşuyorum seninle bu beta frekansı. Konuşan insanlar bir şey dinleyen insanlar, beta frekansındadırlar…

Beta frekansının bir altı alfa frekansıdır. Beynimizin frekans seviyesi düşmüş olur, bu seviye meditasyon yapan insanlar da çok görülür, beynimiz bizim söylediklerimize inanmaya başlar. Meditasyon sırasında, beyin gerçekten dediklerinize daha hızlı inanmaya başlar.

Bu seviyeye beyini yavaşlatarak indirmek bayağı zor bir şeydir, ama aldığım eğitimler de bize bunları öğretiyorlar.

Delta seviyesinde biz uyku seviyesinde değiliz, yani Theta ve alfa seviyesi beynimizin uyku seviyesine çok yakın olduğu bir frekans.Bu yüzden genelde çalıştığım insanlar çok hızlı bir şekilde uykuya dalarlar. Çünkü ben beynimi thetaya indirdiğin zaman, danışanların beynini de belki Theta değil ama alfaya doğru yaklaştırıyorum, bu da onların rahatlamasına huzur bulmalısın sağlıyor.

Theta Healing, uzaktan gönderilebilir mi ?

Theta Healing, uzaktan gönderilebilir fakat ben iki enerjiyi kombinasyon yapıp öyle çalışıyorum.

Reiki ve Theta Healing arasında ne gibi farklar var?

Reiki de insanlara ve inançları yükleme ya da hisleri yükleme şansımız yok fakat Thetada çakralara enerji gönderilebiliyoruz. Çakraların balansı yapılabilir.Theta ile reikinin arasındaki fark bu.

Bana sorarsan Reiki çok güzel ve hafif bir enerji Theta biraz daha ağır gelebiliyor ama ben Thetayı daha güçlü buluyorum. Theta ve Reikiyi kombinasyon yaptığım şekli ile kullanıyorum.

His yüklemesi ne demek? Ne gibi durumlarda sana başvurmalıyız? Nasıl geri dönüşler alıyorsun?

Hayır diyemiyorum diyen çok insan var mesela. Hayır demeyi, o inancı insanlara ‘Hayır’ demek mümkündür hislerini Theta Healing yöntemiyle insanlara yüklenebilir.

Pek çok insanın Covid-19 salgınından sonra korkularından artış oldu. Tükenmişlik sendromu yaşayanlar, çok stresli olanlar, nasıl mutlu olacağını bilemeyenler, nasıl mutlu olacağını unutmuş olanlar, kemoterapi alanlar. Çocukları ile iletişim sorunu yaşayanlar, stresini, yönetemeyenler.

Çakralarında blokaj olduğunu düşünen insanlar, enerjisi çok düşük olduğuna inanan insanlar. Herhangi bir bedensel rahatsızlığı olan insanlar (tabii önce doktora başvurduktan sonra) bana geliyorlar. Bu kişilerden çok güzel geri dönüşler alıyorum.

İlişkisi bitmiş kişiler de bana başvuruyor. Eski sevgilisini unutamamış; bu da şundan kaynaklanıyor birçok danışan geliyor, kağıt üstünde evlenmiş, sonra kağıt üstünde boşanmış. İlişkileri başlıyor sonra ilişkileri bitiyor. Bizim enerji anlamında boşanma dediğimiz şey; spiritüel boşanma dediğimiz kağıt üstünde boşanmanın yanında enerjisel bağlamda da bir boşanma olması gerekiyor ya da ilişkiler bittiğinde bu ilişkinin enerjisel bağlamda da bitmiş olması gerekir. Mesela insanlar birbirlerine aşkla bağlandıkları zaman ya da sevgiyle bağlandıkları zaman insanların ruh parçacıkları diğer insana aktarılır ve onda kalır.

Siz hala o kişiyi unutamıyorsunuzdur, bu kişi de sizi hala unutamıyordur. Bu da sizin ileriye bakmanızı zorlaştırıyor ya da yeni ilişkilere kendinizi açmanızı zorlaştırıyordur.

Bu ruh parçacıklarının transferi dediğimiz şeyi ben gerçekleştiriyorum bununla ilgili de çok güzel geri dönüşler alıyorum.

İnsanlar hayatlarına tekrardan devam ediyorlar. Aynı şeyi yakınını kaybetmiş kişiler için de yapıyoruz.

Bizim ruhumuzun tamamen bize ait ve tam olması gerekir benim mesela eski bir kız arkadaşım vardı çok samimi bir arkadaşımdı. Ben bu eğitimi aldığımda, benim kimde ruh parçalarım kalmış diye sorduğunda o kız arkadaşım da ruh parçacıklarının kaldığını anladım ve onun da rızasını istedikten sonra kendime çalışma yaptım. Arkadaşım artık aklıma düşündüğüm kadar gelmemeye başladı.

Theta Healing

Çocuklarla çalışıyor musun?

Çocuklarda çok güzel sonuçlar alıyoruz; agresif olan çocuklar, uyum sorunu yaşayan çocuklar. Çocuklar bizden daha fazla enerjilere tepki veriyorlar Çünkü, onlar bizim gibi sürekli beta seviyesinde kalmıyorlar. Çok hızlı enerjiyi kabul ediyorlar diyebilirim.

Access Bars öğreticisi ve uygulayıcısı eğitimim de var Access bars ile çalıştığım çocuklar gerçekten çok güzel tepkiler veriyorlar

Danışmanlıkların hakkında bilgi verebilir misin?

Ben Reiki Master öğretmeniyim Theta Healing ve Acess Bar uygulayıcısıyım Access Bars uzaktan çalışmıyor, sadece yüz yüze fiziken bir çalışma, bunun yanında bioenerji de yapıyorum.

Uzaktan çalışmalarda ben kişiye niyet veriyorum. Bu niyeti benim aracılığıyla gelen enerjiyi kabul etmesi için, yani daha doğrusu benim o kişiye bağlanabilmemi kolaylaştırıyor.

Kişi uzanıyor, ben de uzanıyorum bu bir telefon görüşmesi şekilde olmuyor. Uzaktan enerjiyi gönderiyorum. Yaklaşık 25 ile 30 dakika sürüyor.Seans sonunda hissettiklerimi danışanıma sesli mesaj olarak iletiyorum.

Peki nasıl bu kadar çok şey hissedebiliyorsunuz diye soruyorlar. Ben sizin izin verebildiğiniz kadarını hissedebiliyorum, sizin izin vermediğiniz hiçbir şey hissedemiyorum…

aysaa

Related Posts

Farklı Yolların Ortak Noktası: Yol-Kat’ın Arkasındaki Güçlü Kadınlar

Farklı Yolların Ortak Noktası: Yol-Kat’ın Arkasındaki Güçlü Kadınlar

Kanserle Dans: Ebru Janssens Kayan’ın İlham Veren İyileşme Yolculuğu

Kanserle Dans: Ebru Janssens Kayan’ın İlham Veren İyileşme Yolculuğu

Azim, Çaba ve Başarının Hikayesi

Azim, Çaba ve Başarının Hikayesi

Cito ve IEP Arasındaki Fark: Eğitimde Bireyselleştirmenin Gücü

Cito ve IEP Arasındaki Fark: Eğitimde Bireyselleştirmenin Gücü

No Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

İlginizi çekebilir

Dil secenekleri

Tags