Hollandaca Öğrenmek İçin En İyi 10 Youtube Kanalı

Hollandaca Öğrenmek İçin En İyi 10 Youtube Kanalı

Uzmanlar, yeni bir dil öğrenmenin faydalarını saymakla bitiremiyor. İsveç’te yapılan araştırmalara göre, dil öğrenme süreci beyni geliştiriyor. Bu araştırmalar, Hollandaca için de geçerli mi acaba, benim daha çok gırtlaktan çıkarabildiğim sesler gelişti 🙂 Çok bilen uzmanlar, bir de yeni bir dil öğrenmek için o dile maruz kalmamız gerektiğini söylüyorlar. Her Hollandaca konuşma girişimimizde bize İngilizce cevap veren, Hollanda halkını selamlıyor ve Hollandaca Öğrenmek İçin En İyi 10 Youtube Kanalını sizler için sıralıyorum;

1.Oefenen Dil, matematik,iş, sağlık, eğitim, internet ve para yönetimi ile ilgili videolar bulabilirsiniz.

2.Juf m NT2 A0 seviyesinden Hollandaca öğrenmek isterseniz doğru yerdesiniz. Gündelik hayatta kullanabileceğiniz pek çok kelime ve cümle yapısı öğreniyorsunuz.

3.Nederlands met Anne Güzel görsellerle öğrendikleriniz aklınızda kalıyor. Hollandaca kelimeleri, deyimleri ve dilbilgisini rahatça anlayabileceğiniz bir kanal.

4.Learn Dutch with Niels! Eski bir Hollandalı öğretmen olan Niels. Günlük hayatta sık kullanılan Hollandaca cümle yapılarını öğretiyor.

5.HOLLANDACA ÖĞRENİYORUM / Nederlands  Amsterdam’da Hollandaca/İngilizce öğretmeni.
Ders kitapları, dil sözlükleri, rehberler ve broşürler gibi kaynakların yanı sıra ehliyetle ilgili de videolar yer alıyor.

6.Learn Dutch with Bart de Pau Kanalda yabancılar ve Hollandalılar arasında eğlenceli videolar var. ‘Hollandaca’da en yaygın 1000 kelime’ Hollandaca öğrenmek için pembe diziler,Hollanda kültürüyle nasıl başa çıkılır? Hollandaca dil zorluklarını içeren videoları bulabilirsiniz.

7.Nederlands leren Hollanda dilinin temellerinin basit bir şekilde öğrenildiği kısa videolar. Her video ayrı bir derstir, online olarak kendi hızınızda izleyebilirsiniz. Videolar ana dili İngilizce olmayanlar için hazırlanmıştır. Hollandaca’yı ikinci dil olarak öğrenen insanlar. Videoları izleyerek Felemenkçe okumayı, yazmayı, konuşmayı ve anlamayı öğrenebilir.

8.Dutchies to be – Learn Dutch with Kim Hollandacayı eğlenceli bir şekilde öğrenmek ister misiniz? Her cuma yeni video yükleniyor.

9.Learn Dutch with DutchPod101.com En yararlı bulduğum sitelerden birisidir. Spotify’da da takip ediyorum. Hollanda kültürü hakkında da bilgi veriyor.

10.InterLingo “Hollandaca ve Hollanda ile ilgili öğrenmek istediğiniz herşey bu kanalda. Hollanda’da nasıl üniversiteye başvurulur? Nasıl ehliyet alınır? Oturuma nereden nasıl başvurulur? Üniversite okumak için yardım veya bursa nasıl başvurulur? Buna benzer onlarca sorunu cevabını bulabileceginiz gibi, Hollanda tarihinde olaylar, kişiler, yerlerle ilgili videolar da bulabileceksiniz.”

aysaa

Related Posts

Farklı Yolların Ortak Noktası: Yol-Kat’ın Arkasındaki Güçlü Kadınlar

Farklı Yolların Ortak Noktası: Yol-Kat’ın Arkasındaki Güçlü Kadınlar

Kanserle Dans: Ebru Janssens Kayan’ın İlham Veren İyileşme Yolculuğu

Kanserle Dans: Ebru Janssens Kayan’ın İlham Veren İyileşme Yolculuğu

Azim, Çaba ve Başarının Hikayesi

Azim, Çaba ve Başarının Hikayesi

Cito ve IEP Arasındaki Fark: Eğitimde Bireyselleştirmenin Gücü

Cito ve IEP Arasındaki Fark: Eğitimde Bireyselleştirmenin Gücü

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

İlginizi çekebilir

Dil secenekleri

Tags