Doğum Gününüzde Ücretsiz Girebileceğiniz Eğlence Parkları

Doğum Gününüzde Ücretsiz Girebileceğiniz Eğlence Parkları

Adrenalini sever misiniz? O zaman bu yazı tam size göre. Korkuyu, mutluluk duygusunu ve pek çok hormonu bir gün içinde salgılamanızı sağlayan yer Eğlence Parkları…

Hollanda’da, Almanya’da ve Belçika’da bazı eğlence parklarında süper doğum günü indirimleri var. Doğum gününüzde eğlence parkına ücretsiz giriş hakkı vererek doğum günü çocuğunu o gün mutlu etmek istiyorlar.

Ne yazık ki, tüm eğlence parklarında bu tür indirimli girişler yok,doğum gününüzde ücretsiz giriş yapabileceğiniz lunaparkları sizler için listeledim.

Seçtiğiniz eğlence parkının ismini listede görmüyorsanız, kendi web sitesine bir göz atın. Mutlaka sizin(doğum günü çocuğu) için bir indirim bulacaksınızdır.


TOVERLAND

Toverland, Hollanda’nın Sevenum şehrinde bulunan bir eğlence parkıdır. İlk olarak 2001 yılında Gelissen Group tarafından işletilen bir kapalı aile eğlence merkezi olarak açıldı. Daha sonra  Toverland tam teşekküllü bir tema parkı haline geldi. 

Doğum gününüzde Toverland’a ücretsiz giriş alacaksınız! Yani doğum gününüzde Toverland’ı ziyaret etmek istiyorsanız hiçbir şey ödemek zorunda değilsiniz.

EFTELING

Doğum gününüzde ücretsiz giriş yapabiliyor musunuz?

Maalesef bu sorunun yanıtı HAYIR!

Efteling Hollanda‘da Kaatsheuvel‘de fantezi temalı bir eğlence parkıdır. Cazibe merkezleri, antik efsaneler, masallar ve folklorun öğelerini yansıtır.

Efteling, Hollanda’daki en büyük tema parkı olmakla birlikte dünyanın en eski tema parklarından biridir. Disneyland Paris ve Europa-Park‘ından sonra, Avrupa’da en çok ziyaret edilen üçüncü tema parkıdır.

Efteling’de doğum gününüzden 14 gün öncesine ve 14 gün sonrasına kadar otoparkını ücretsiz kullanabilirsiniz. Ancak bu, yalnızca Efteling haber bültenine kaydolduysanız mümkün olabilir.

Yıllık 45€’luk bilet fiyatı üzerinden bir defaya mahsus 12€’luk indirim almak için kişisel indirim kodunuzu kullanabilirsiniz. Bu indirim minimum 2, maksimum 6 Efteling bileti için geçerlidir. Efteling web sitesinden doğum gününüzde ne  gibi indirimlerden yararlabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

WALIBI

Walibi World Park, 1971 yılında ‘Flevohof’ olarak açılmıştır. Tarım ve çiftçilik temalı bir eğitici tema parkıdır.

Walibi Hollanda’da doğum gününüzde eğlence parkına ücretsiz giriş hakkınız vardır. Ayrıca en fazla 3 arkadaşınıza da biletlerinde kişi başı 6,50 € indirim alabileceksiniz.


HELLENDOORN’A

Avonturenpark Hellendoorn, Hollanda’nın Hellendoorn kasabasında bir eğlence parkıdır. Park, 1936’da oyun alanı olan bir çay evi olarak başladı ve tam teşekküllü bir eğlence parkına dönüştü.


Avonturenpark Hellendoorn’da doğum günü çocuğu olarak ücretsiz giriş hakkı kazanırsınız. Elbette doğum tarihinizin doğru olduğunu göstermek için kimliğinizi de yanınıza almayı unutmayın.


BOBBEJAALAND

Bobbejaanland, Belçika’nın Lichtaart şehrinde bulunan bir tema parkıdır. Park, ellili ve altmışlı yılların başlarında uluslararası popülariteye sahip Flaman şarkıcı, gitarist ve şovmen Bobbejaan Schoepen tarafından kuruldu.

Doğum günü çocuğu olarak Bobbejaanland’a ücretsiz erişim hakkınız var. Doğum gününüzde ve geçerli bir kimlik ibraz edilmesi durumunda giriş ücretsizdir.

PHANTASIALAND


Köln’e 20 km uzaklıkta bulunan Phantaisland özellikle çocuklu aileler için muhteşem bir park. Bu park tabiri caizse ziyaretçilerine sınırsız bir eğlence, aksiyon, macera ve heyecan sunuyor. https://reshontheway.com/almanyanin-eglence-parklari/


Phantasialand’da doğum günü çocuğu olarak parka ücretsiz giriş hakkınız var! Ziyarete gelirken yanınızda doldurulmuş bir form getirmelisiniz. Bu formu Phantasialand web sitesinde bulabilirsiniz.

Source: https://www.kortingpretpark.nl/gratis-entree-pretpark-op-verjaardag/

aysaa

Related Posts

Hollanda’da Noel Nasıl Kutlanır?

Hollanda’da Noel Nasıl Kutlanır?

Hollanda’da Hallowen(Cadılar Bayramı) Nasıl Kutlanır?

Hollanda’da Hallowen(Cadılar Bayramı) Nasıl Kutlanır?

KARNAVAL Zamanı….

KARNAVAL Zamanı….

No Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

İlginizi çekebilir

Dil secenekleri

Tags